Zadanie automatycznie rozpoczyna się po zakończeniu misji „Losy Cuszimy” na terenie zamku. Porozmawiaj z Yuną. Naradź się z nią, co do kolejnych kroków. Kiedy rozmowa się zakończy, otrzymasz zbroję i przeniesiesz się w okolicy fosy. Przekradnij się na teren zamku, by zatruć beczki z mlekiem. Uważaj, żeby nie wszcząć alarmu. W innym przypadku rozpoczniesz misję od ostatniego punktu kontrolnego. 

Rusz w stronę mostu. Za pomocą haka z liną doczep się do belek i zeskocz na skałę. Następnie przejdź po gałęzi na drugą stronę. Zaczep linę o konar. Wskocz na półki skalne, po których wespniesz się do warowni. Następnie wejdź cicho do budynku i zabij wrogów. Wejdź po drabinie i pozbądź się Mongołów na górze. Znajdując się na szczycie wieży, przyjrzyj się okolicy. 

Następnie zeskocz na linę i przejdź na drugą stronę obozu. Zabij przeciwników na wieżach. Po linach zejdź na dach budynku blisko bramy. Kiedy strażnik się odwróci, rusz w kierunku dziury w bramie i przejdź przez nią. Po tym trzymaj się lewej strony muru. Zabij pierwszego przeciwnika, przejdź przez schody, za którymi wyeliminujesz kolejnego. Po dotarciu do rogu ogrodzenia trzymaj się lewej strony muru. Rusz w kierunku beczek. Podejdź do nich, kiedy mongolscy żołnierze nie będą patrzeć w twoją stronę. Wlej truciznę do obu beczek. Aby to zrobić, musisz podejść zarówno do jednej, jak i do drugiej. 

Jeśli zakończysz akcję sukcesem, strażnicy padną martwi. Następnie wejdź do warowni, gdzie zmierzysz się z Ryuzem. Po pokonaniu go uruchomią się filmy przerywnikowe, które prowadzą do zakończenia zadania. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]