Tchórz Yarikawy 

Na początku porozmawiaj z Yuną, która znajduje się za miastem Yarikawa. Po rozmowie pójdź na drogę i zbadaj zwłoki Mongoła. Tam odnajdziesz ślady łuczników, za którymi podążaj. Dotrzesz w ten sposób do opuszczonego domu. Uważaj, ponieważ kiedy zbliżysz się do wejścia, zaatakuje cię niedźwiedź. Zachowaj czujność. Gdy już się z nim uporasz, zbadaj posłanie oraz leżące na podłodze narzędzia. Potem wyjdź na zewnątrz. Zobaczysz Yunę, która zatrzymała się przed jeszcze ciepłym ogniskiem. Za nią odnajdziesz beczki, które także możesz zbadać. 

Podejdź do kolejnych śladów i ponownie rusz za tropem łuczników. Po jakimś czasie zobaczysz w oddali, jak wchodzą na wzgórze. Podążaj za nimi, wejdź na wzniesienie i zacznij rozmowę z nimi. Po niej przyjrzyj się okolicy – wypatrzysz obóz. Już w następnej scenie główny bohater zostanie przeniesiony do opuszczonej wioski obleczonej w mrok. Tam razem z łucznikami przygotujesz zasadzkę. Po linie przejdź na położony obok budynek. W momencie, kiedy zbliżą się jeźdźcy, strzel do beczek. Jeden celny strzał pozbawi życia większości wrogów. Następnie nadal stojąc na dachu ostrzelaj pozostałych Mongołów. Wykorzystaj także inne beczki. 

W pewnym momencie nadejdzie kolejna grupa oponentów. Wtedy zeskocz z dachu i dołącz do sojuszników, by walczyć z nimi wręcz ramię w ramię. Po zabiciu ostatniego mongolskiego wojownika porozmawiaj z Daikoku, którego znajdziesz na środku wioski. Dialog kończy zadanie. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]