Duma Przemija 

Na mapie w Kubarze na Toyotamie powinna pojawić się ikona misji. Udaj się do wskazanej lokacji. Spotkasz tam Yuriko. Porozmawiaj z nią, wsiądź na konia i podążaj za nią. Dotrzecie na cmentarz, gdzie dojdzie do starcia z Mongołami. Kiedy już uporasz się z nimi, ponownie porozmawiaj z Yuriko. Znacznik misji doprowadzi cię do niej. Następnie wsiądź na konia i znów za nią podążaj. 

W końcu dotrzecie na brzeg jeziora. Tam chwilę porozmawiacie, a następnie ruszycie w dalszą podróż. Dostaniecie się do miejsca, gdzie odnajdziesz 3 lilie. Zbierz je i oddaj Yuriko. Po tym ruszycie do farmy nad rzeką. Przed wrogim obozem otrzymasz strzałkę halucynacji. 

Zaatakuj obóz. Mongołów możesz wyeliminować po cichu lub walczyć z nimi otwarcie. Nie zapomnij używać strzałki halucynacji – z pewnością ułatwi ci walkę z wrogami. Po przejęciu obozu porozmawiaj z Yuriko. Musisz ponownie za nią jechać. Dotrzecie na cmentarz. Usiądź obok towarzyszki i ułóż haiku. W ten sposób misja dobiega końca. 

 

Sztuka Dostrzegania 

Misję możesz rozpocząć od razu po zakończeniu „Duma przemija”. Porozmawiaj na cmentarzu z Yuriko, a następnie wsiądź na konia i podążaj za nią. W końcu dotrzecie do stawu, gdzie zadaniem Jina będzie upolowanie dzika. Zejdź po skałach przejściem po lewej stronie stawu. Następnie idź w kierunku wskazywanym przez przewodni wiatr. Dostaniesz się do zagajnika, w którym przebywają dziki. Za pomocą łuku upoluj jednego z nich i wróć nad staw. Tam okaże się, że kobieta odeszła. 

Poszukaj śladów kopyt na ścieżce, a następnie podążaj za nimi. Za jednym ze wzgórz odnajdziesz konia Yuriko. Wejdź do lasu, za którym znajdują się bagna. Nad ich brzegiem odnajdziesz towarzyszkę. Po chwili wsiądź na konia i podążaj za nią. Dotrzecie na cmentarz. Ze wzgórza będziecie podziwiać Kazumaso. Twoim zadaniem jest przyjrzenie się kilku punktom w okolicy i opowiedzenie kobiecie, co widzisz. Następnie kobieta umrze. Tym zdarzeniem zadanie dobiega końca, a wraz z nim cykl „Opowieści Yuriko”. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]