Opowieść Yuny 

To pierwsze zadanie z tego cyklu. Udaj się do zachodniej części Toyotamy na południe od wioski Otsuna. Możesz wybrać znacznik misji na mapie, a wiatr zaprowadzi cię tam. Spotkasz Yunę przesiadującą przy ognisku. Porozmawiaj z nią. Uruchomi się przerywnik filmowy, po którym rozmówczyni ruszy – podążaj za nią. Dotrzesz do gospody, która została opanowana przez Mongołów. Zobaczysz postać ze znacznikiem misji nad głową – podejdź do niej i rozpocznij rozmowę. 

Wtedy rozpocznie się walka. Pokonaj przeciwników. Po zakończeniu starcia podejdź do Ichi. Kobieta właśnie wyszła z gospody. Uruchomi się kolejny przerywnik filmowy. Po nim przejdź przez bramę i porozmawiaj z Yuną. W tym momencie dojdzie do zakończenia zadania. 

 

Cicha Śmierć 

Przygoda rozpoczyna się w zachodniej części Toyotamy między Otsuną a Umugi. Możesz także wykorzystać przewodni wiatr, żeby cię tam zaprowadził. Porozmawiaj tam z Yuną, a następnie idź za nią kilkanaście metrów. Tam włączy się przerywnik filmowy. Po jego zakończeniu spójrz w lewo, gdzie zobaczysz zaczep na hak. Z pomocą liny z hakiem dostań się wyżej. 

Zadanie postawione ci w tej misji wymaga zabicia trzech braci Mamushi. Musisz to zrobić bez alarmowania i krzywdzenia innych strażników. Aby dostać się do pierwszego z braci znajdującego się w chacie, którą zobaczysz od razu po wejściu na górę. Wejdź do niej przez szczelinę i pozbądź się celu. Zbierz trofeum. 

Drugi brat stacjonuje w chacie niedaleko głównego wejścia. Wejdź do budynku górą. Stamtąd zaatakuj cel. Zabierz kolejne trofeum. Trzeciego brata zobaczysz z miejsca, w którym aktualnie jesteś za pomocą skupionego słuchu. Zobaczysz go na polu, gdzie pracują niewolnicy. Schowaj się w wysokiej trawie i wyeliminuj go. Kiedy zbierzesz trzecią głowę, skieruj się w stronę ogrodzenia, za którym znajduje się Yuna. Porozmawiaj z nią, a następnie schowaj się w wysokiej trawie we wskazanym przez znacznik miejscu. Nastąpi przerywnik filmowy, który kończy zadanie. 

 

Czarny Wilk 

Misja zostanie odblokowana po wykonaniu misji „Cicha śmierć”. Jej początek znajdziesz w zachodniej części Toyotamy. Porozmawiaj z Yuną, a następnie podążaj za nią do momentu, kiedy dziewczyna poleci ci zabić mongolskiego żołnierza. Zrób to, nie zwracając na siebie uwagi. Po tym zmierzaj w kierunku mongolskiego obozu, który został zaznaczony przez grę. Tam pokonaj Mongołów w dowolny sposób. Kiedy już to zrobisz, porozmawiaj z Yuną. 

Następnie wejdź do łodzi. Wraz z towarzyszką popłyniesz na pobliski statek, na którego pokładzie rozpocznie się walka. Gdy już rozprawisz się z przeciwnikami, zadanie zakończy się. 

 

Krwawa Wiadomość 

Misję rozpoczniesz w zachodniej części Toyotamy. W gospodzie spotkasz Yunę. Porozmawiaj z nią, a po przeprowadzonym dialogu wyjdź na zewnątrz i wsiądź na konia. Rusz do obozu, który został wskazany znacznikiem misji. Kiedy już do niego dotrzesz, rozpraw się ze stacjonującymi tam Mongołami. Możesz to zrobić w dowolny sposób. Następnie pomów z Yuną, którą znajdziesz przed obozem. 

Następnie dojdzie do walki z Ałtanem. Użyj postawy wody, która jest skuteczna przeciw tarczownikom. Staraj się korzystać ze specjalnego ataku. W tym celu przytrzymaj, a następnie kilkukrotnie naciśnij trójkąt. Kiedy pokonasz przeciwnika, porozmawiaj z Ichi. W ten sposób zakończysz zadanie. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]