Ostatni Wojowniczy Mnich 

Zadanie rozpoczniesz na południe od Akashimy. Jeśli znacznik pojawia się na mapie, zaznacz go, a wiatr poprowadzi cię w jego kierunku. Porozmawiaj z Noriem, a następnie podążaj za nim. Za plecami trapera możesz znaleźć ślady. Zbadaj je, a następnie podążaj za tropem, aż trafisz do obozu. Pokonaj znajdujących się w nim Mongołów. Kiedy już uporasz się z nimi, podejdź do mnichów. Po tym musisz jeszcze raz zawalczyć. Na koniec podejdź ponownie do grupy mnichów, a zadanie zakończy się. 

 

Trzy Działania, Trzy Iluzje 

Misja rozpoczyna się w wiosce Akashima. Jeżeli nie możesz jej znaleźć, wybierz na mapie znacznik, a przewodni wiatr cię zaprowadzi. Porozmawiaj z Noriem, a następnie podążaj za jego krokami. W końcu dojedziecie w okolice obozu, gdzie spotkasz dwójkę Mongołów. Skorzystaj z prowokacji, aby pozbyć się ich. Po tym wejdź do spichlerza, z którego zauważyć: Hotchiego, działo sygnałowe oraz chatę. 

Następnie zabij mongolskich żołnierzy znajdujących się w obozie. Możesz zrobić to po cichu, ale równie dobrze możesz to zrobić w otwartej walce. Kiedy nie będzie już w pobliżu choć jednego żywego przeciwnika, podejdź do Hotchiego. Po chwili rozpocznie się walka. Nie dopuść, aby Hotchiemu coś się stało. Kiedy i to starcie dobiegnie końca, podejdź do mnicha i zakończ zadanie. 

 

Duchy we Mgle 

Trzecia misja z cyklu „Opowieści Noriego” ponownie zaczyna się w wiosce Akashima. Po pierwszej rozmowie ze zleceniodawcą udaj się na dach oznaczony znacznikiem misji. Wskocz na niego z pobliskich skrzynek. Tam musisz spojrzeć na bagna, bramę wejściową, świątynie oraz kadzielnice. Następnie zejdź na ziemię i ponownie porozmawiaj z Noriem. 

Przygotuj kadzielnice, które zostały oznaczone znacznikami misji. Po tym schowaj się w spichlerzu i poczekaj, aż nadejdzie walka. Wtedy twoim zadaniem jest – wielkie zaskoczenie – zabicie wszystkich Mongołów. Celuj z łuku w ogień nad kadzidłami, aby je zapalić i podpalić znajdujących się nieopodal wrogów. Kiedy walka dobiegnie końca, wiatr poprowadzi cię w kierunku świątyni, gdzie także rozegra się starcie. Kiedy pokonasz z towarzyszem wszystkich przeciwników, porozmawiaj z Noriem i zakończ zadanie. 

 

Źródło Cierpienia 

Tym razem zadanie rozpoczniesz w świątyni Kushi. Jeżeli nie wiesz, jak tam dotrzeć, wybierz znacznik na mapie i pozwól kierować się wiatrowi. Od razu, kiedy dotrzesz na miejsce, rozpocznie się walka. Pokonaj wszystkich przeciwników. Tuż po tym, gdy to zrobisz, automatycznie rozpocznie się rozmowa z Noriem. Na tym kończy się ta misja. Od razu można kontynuować wątek. 

 

Krwawa Sutra 

Tuż po zakończeniu misji „Źródło cierpienia” w świątyni Kushi możesz rozpocząć kolejną. Porozmawiaj w tym celu z Noriem, a potem wsiądź na konie i rusz w kierunku wskazanym przez wiatr. Dojedziesz do farmy. Skieruj się w stronę miejsca, z którego unosi się dym. Tam zbadaj zwłoki na zewnątrz oraz wewnątrz budynku, beczki obok ciała, plamę obok beczek oraz okno. Potem wyjdź przez okno, spójrz w lewo i zbadaj znajdujące się tam ślady. Rusz tym tropem w górę zbocza. W końcu trafisz na Mongołów przy schodach. Wyeliminuj ich. 

Kiedy przejdziesz połowę długości schodów, natrafisz na ślady krwi. Zbadaj je, a następnie skręć w lewo i podążaj za nimi. Zabij wszystkich Mongołów w okolicy. Zbadaj kolejne ślady krwi przy wodospadzie. Potem skocz na dół i przeciśnij się do szczeliny za wodospadem. Zostanie ci zbadanie ciała znajdującego się tam. W ten sposób ukończysz zadanie. 

 

Przyczyna Cierpienia 

Ponownie udaj się do świątyni Kushi. Jeżeli nie wiesz, jak się tam dostać, zaznacz znacznik misji na mapie i rusz za wiatrem. Porozmawiaj z Norio, a następnie jedź za mnichem. W pewnym momencie zsiądziecie z wierzchowców. Zobaczysz umierającego mnicha na drodze, porozmawiaj z nim. Następnie skręć na lewo od ciała i przejdź kilka kroków. Natrafisz na mongolski obóz. Pokonaj przeciwników. 

Potem zbadaj ślady w okolicach ogniska. Po dokonaniu tego ukończysz zadanie. 

 

Kres Cierpienia 

To zadanie także rozpoczniesz w świątyni Kushi. Zadanie rozpocznie się scenką przerywnikową. Po niej pokonaj Mongoła. Następnie wsiądź na konia i kierując się wiatrem dotrzyj na wybrzeże rzeki. Tam stoczysz walkę z mongolskimi przeciwnikami. Kiedy ją zakończysz, ponownie kieruj się do znacznika misji. Dotrzesz do świątyni, gdzie rozpocznie się kolejne trudne starcie. Pamiętaj o wszystkich możliwościach walki, jakimi dysponujesz. Kiedy już pokonasz wszystkich przeciwników, porozmawiaj z Noriem i podążaj za nim. W ten sposób ukończysz zadanie. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]