Strażnik Tsushimy 

Udaj się nad rzekę. Tam spotkasz grupkę ludzi zaatakowanych przez Mongołów. Zabij wszystkich wrogów, a następnie porozmawiaj z mnichem. Po tym podążaj za nim, aż dotrzecie do chaty, w której znajdziesz Noriego. Porozmawiaj z nim i rusz za nim w kierunku Cedrowej Świątyni. Wraz z grupką mnichów zaatakujecie kompleks świątynnym w celu odbicia go z rąk mongolskich wojsk. 

Po schodach wejdź na teren świątyni. Od razu rozpocznie się długa walka. Ze względu na to, że wesprą cię sojusznicy, walka nie powinna być zbyt trudna. Uważaj na hwachę, która strzela pociskami w twoją stroną. Unikaj białych pól, gdyż właśnie tam dojdzie do wybuchu. W pierwszej kolejności zajmij się machiną. Podbiegnij do niej i zabij obsługującego ją Mongoła. Następnie możesz ją wykorzystać do likwidowania przeciwników ze wzgórza. 

Kiedy pokonasz wszystkich oponentów, porozmawiaj z Noriem. Spotkasz go na środku placu kompleksu świątynnego. Rusz za nim, aż dotrzecie do głównej świątyni. Po wejściu do niej automatycznie uruchomi się film przerywnikowym. Następnie misja dobiegnie końca. 

 

Ten Trojaki Świat 

W Cedrowej Świątyni – lokacji, w której zakończyła się poprzednia misja cyklu „Opowieści Noriego” – porozmawiaj z mnichem. Znajdziesz go na cmentarzu Sago. Następnie wsiądź na konia i podążaj za nim. Dotrzecie do obozowiska, przy którym włączy się film przerywnikowy. Po jego zakończeniu okaże się, że Jin pozostał sam. 

Następnie wsiądź na konia i rusz w poszukiwaniu sojusznika. Wiatr wskaże ci drogę. Zobaczysz z oddali płonącą fortecę. Wejdź do jej wnętrza. Tam okaże się, że sprawcą jest Norio. Rusz dalej i podejdź do ogniska. Zza niego wyjdzie mnich. Porozmawiaj z nim, a zakończy się zadanie i cały wątek. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]