Przywódca 

Wyrusz do Złotej Świątyni, aby porozmawiać z Masako. Jeżeli chcesz, żeby poprowadził cię tam przewodni wiatr, zaznacz znacznik misji na mapie. Po zakończeniu rozmowy podążaj za jej krokami. Dotrzecie do rozwidlenia dróg. Tam udaj się w dół ścieżki. W pewnym momencie napotkasz wóz. Od razu po zauważeniu go przejdź w tryb skradania i podążaj za nim. Zejdź z głównej drogi i trzymaj się jej prawej lub lewej strony. Dopilnuj, aby nikt cię nie zauważył. 

W momencie, kiedy wóz dotrze do rozwidlenia, pojawią się bandyci. Kiedy ich spotkanie się zakończy, rusz za banitami na koniach. Utrzymuj dystans, poruszając się lewej strony drogi. W końcu bandyci dotrą do chat. Porozmawiaj z panią Masako, a następnie rusz do ataku. Jak zawsze – uważaj na łucznikach stojących na dachach. Zajmij się nimi w pierwszej kolejności. Po rozprawieniu się z przeciwnikami ponownie pomów z towarzyszką i wejdź do chaty, przy której stoi kobieta. 

Tam odnajdziesz zapiski oraz przerażoną Hinę. Przeczytaj list i porozmawiaj z kobietą. W tym momencie włączy się film przerywnikowy, który jest zakończeniem zadania. 

 

Mąż 

Misja rozpoczyna się w domu pani Masako – lokacji znajdującej się na wschód od Złotej Świątyni. Jeżeli nie wiesz, jak się tam dostać, zaznacz znacznik misji na mapie i podążaj za przewodnim wiatrem. Porozmawiaj ze sprzymierzeńcem stojącym przed budynkiem. Potem wejdź do domu i porozmawiaj z Hiną. Następnie wyjdź na zewnątrz i ponownie porozmawiaj z Masako i rusz jej krokami. W trakcie poruszania się rozegra się rozmowa. W końcu dotrzecie na taras widokowy, na którym dalej Jin będzie rozmawiać z Masako. Główny bohater wyciągnie flet. Przesuń w lewo palcem po panelu dotykowym, aby zagrać melodię. 

Kiedy ta się zakończy usłyszysz krzyk Hiny. Rusz szybko do domu. Znajdziesz ją zamordowaną. Rozpocznij poszukiwania śladów. Pierwszy z nich znajdziesz na lewo od wejścia do budynku, na ziemi. Podążaj za wydeptanymi krokami. Przejdziesz przez bramę i ruszysz w dół drogi. Cały czas wypatruj śladów. Jeżeli się zgubisz, szukaj znacznika misji. 

W końcu dotrzesz do obozowiska. W nim zabij wszystkich przeciwników i podejdź do związanej, leżącej na ziemi osoby. Przeszukaj jego ciało. Odnajdziesz mapę. W tym momencie dochodzi do końca zadania. 

 

Zdrada 

Misja zostanie odblokowana po wykonaniu zadania „Mąż”. Udaj się do obozu uchodźców. Pomoże ci w tym przewodni wiatr, jeżeli wybierzesz znacznik zadania na mapie. Porozmawiaj z Junshinem, a następnie z panią Masako. Po tym udaj się do Ariake. Wsiądź na konia i podążaj w kierunku latarni zgodnym ze wskazaniem wiatru. Tam czeka na ciebie walka. Na początek – standardowo – zajmij się łucznikami, a dopiero potem przeciwnikami walczącymi wręcz. Następnie wejdź do latarni i wespnij się po drabinach na jej szczyt. Tam będzie czekała na ciebie Masako. W ten sposób kończy się zadanie. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]