Sny o Podboju 

Zadanie rozpoczyna się na wschód od wioski Akashima w obozie uchodźców. Nie znajdziesz tam senseia Ishikawy. Porozmawiaj z postaciami mającymi znacznik zadania nad głową. Udaj się do miejsca wskazanego podczas rozmów. Przewodni wiatr poprowadzi cię. Kiedy będziesz zbliżać się do celu, zacznij się skradać. Pokonaj Mongołów nękających senseia Ishikawę. Kiedy już to zrobisz, porozmawiaj z nim. 

Następnie nadciągną mongolskie posiłki. Rozpraw się z nimi. Następnie wróć do senseia, porozmawiaj z nim. Po dialogu rusz za nim. Dotrzecie w pobliże obozu. Sprzymierzeniec zejdzie z konia, zrób podobnie i ustaw się przy znaczniku za pniem. Spójrz na łuczników i ich cele. Zabij wszystkich Mongołów znajdujących się w pobliżu. Po tym zbadaj zwój znajdujący się w pobliżu Ishikawy, a także zwój, który znajduje się w namiocie. Po dokonaniu tego zadanie zakończy się. 

 

Duch i Demoniczny Sensei 

Zadanie rozpoczniesz w południowej części Kushi. Porozmawiaj z wieśniakiem, który ma znacznik misji nad głową. Po tym rusz do miejsca wskazanego przez wiatr. Tam stoczysz bój z przeciwnikami. Kiedy ich pokonasz, wdrap się na wieżę strażniczą i porozmawiaj z senseiem Ishikawą. Po tym rusz za nim. Dotrzesz do palącego się wozu. Zbadaj ciało przy ogniu, ciało na palu oraz ślady krwi na drodze. Następnie ponownie rusz za towarzyszem. W międzyczasie uwolnij napotkaną wieśniaczkę. 

W pewnym momencie zostaniecie napadnięci przez łuczników. Wraz Ishikawą pokonaj mongolskich żołnierzy. Jeżeli zabraknie ci strzał, znajdziesz je w obozie. Kiedy już walka zakończy się, porozmawiaj z senseiem. W ten sposób dojdzie do zakończenia misji. 

 

Postrach Otsuny 

Zadanie rozpoczyna się w środkowej części Toyotamy. Jeżeli nie możesz go odnaleźć, wybierz znacznik misji na mapie i kieruj się wskazówkami przewodniego wiatru. Wejdź do wskazanej chaty i porozmawiaj z senseiem Ishikawą. Następnie podążaj za nim. Kiedy dotrzecie na miejsce, zajmij miejsce obok towarzysza i spójrz na miejsca wskazywane przez grę. Po tym pokonaj wszystkich przeciwników w zasięgu wzroku. Kiedy już tego dokonasz, zbadaj ślady na drodze. 

Jedź za Tomoe. Podążaj w tym celu za wiatrem. W pewnym momencie Tomoe skoczy z urwiska. Podejdź do jego krawędzi i spójrz w dół. Po tym wróć do Ishikawy. Wiatr ponownie wskaże ci drogę. Porozmawiaj z nim, co zakończy zadanie. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]