Przyjaciele Mimo Woli 

Udaj się do świątyni Jogaku. Tam spotkasz senseia Ishikawą tuż przed bramą. Nawiąż z nim dialog. Po tym udaj się we wskazane miejsce na mapie. W tamtej lokacji zobaczysz zdemolowany mongolski konwój. Zbadaj go, wszystkie ślady na drzewie oraz ciała na ziemi. W tym momencie pojawi się kobieta. Twoim zadaniem jest podążanie za nią, podchodzenie do sideł i demontowanie ich. W końcu dotrzecie do dwójki bandytów. Jin puści ich wolno. 

Potem wsiądź na konia i jedź za postacią. Dotrzesz nad brzeg, gdzie przeprowadzisz z kobietą jedną z wielu rozmów. Następnie ruszycie dalej. W międzyczasie traficie na oddział Mongołów, których musisz pokonać. Wcześniej czy później dotrzesz do chaty towarzyszki. Tam okaże się, że ta ma zupełnie inaczej na imię. Po opuszczeniu jej domu rusz do świątyni Jogaku. Tam porozmawiaj z senseiem Ishikawą, którego znajdziesz przy ognisku. Po dialogu misja dobiegnie końca. 

 

Wieczny Spoczynek 

Zadanie rozpoczyna się w wiosce Kazumasa. Jeżeli nie możesz jej znaleźć, wybierz znacznik misji na mapie. Wiatr doprowadzi cię do celu. Tam spotkasz senseia Ishikawę, z którym zamienisz kilka słów, a następnie ruszysz za nim na koniu. Dotrzecie do szulerni. Wejdź do chaty i porozmawiaj ze spotkaną kobietą. Kiedy rozmowa zakończy się, na zewnątrz rozpocznie się długa, trudna walka. Razem ze swoimi sprzymierzeńcami pokonaj Mongołów, a następnie biegnij za nimi. W międzyczasie natkniecie się na wrogie patrole. 

Po dotarciu na łąkę z czerwonych kwiatów ukryj się w pobliskim zagajniku. Wkrótce zapadanie zmrok. Wtedy podejdź do wzgórza, na którym stacjonują Mongołowie. Postaraj się, żeby cię nie zauważono. Poczekaj, aż przeciwnicy odejdą. Wtedy podejdź do jednego z nich i wyeliminuj po cichu. W tym samym czasie resztą zajmą się towarzysze. Po tym rusz za nimi. 

Dotrzesz do obozu. Twoim zadaniem będzie przejście przez niego tak, aby nikt cię nie zauważył. Przejdź przez środek grzęzawiska. Trzymaj się prawej strony rzeki. Kiedy tylko wróg zacznie cię namierzać, ukryj się w pobliskich krzakach. Następnie dotrzesz do kolejnego obozowiska. Zaatakujcie je. Najpierw jednak poczekaj na sygnał do ataku od Tomoe – wystrzał płomiennej strzały w beczkę. W tym momencie rozpocznij atak. 

Po zakończeniu walki Tomoe zniknie. Rusz za Ishikawą. Natrafisz na wieśniaka, który poinformuje cię, gdzie biegła twoja sojuszniczka. Nadaj idź za senseiem. Dotrzecie na brzeg morza, skąd zobaczycie kobietę na łodzi. Jeszcze raz porozmawiasz z Ishikawą i zadanie dobiegnie końca. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]