Ostatnia misja została zakończona w obozie Słomianych Kapeluszy. Tę możesz zacząć w tym samym miejscu. Porozmawiaj z Ryuzem, a następnie udaj się na cmentarz Takuzudama. Doprowadzi cię do niej wiatr. Odszukaj tam Ryuzo, który znajduje się w dolnej części nad urwiskiem. Następnie podążaj za nim w stronę fortu Ohira. Wejdź po obalonym drzewie na dach budynku – właśnie w ten sposób dostaniesz się do środka fortu. Tam postaraj się wyeliminować po cichu jak najwięcej przeciwników. 

Następnie wejdź do latarni. Zakradnij się po cichu do wejścia znajdującego się po jednej i drugiej stronie wysokiego budynku. Gdy znajdziesz się na jego szczycie, zniszcz alarm i rozpal ogień. W ten sposób dasz Słomianym Kapeluszom sygnał do ataku. Podbiegaj do przeciwników, kiedy ci będą walczyć ze sprzymierzeńcami. W ten sposób zaskoczysz ich i szybciej się ich pozbędziesz. 

Po zakończeniu walki porozmawiaj z Ryuzem. Podejdź do urwiska i oceń sytuację. Odszukaj charakterystyczne punkty i potem rusz wzdłuż klifu w dół ścieżki. Dotrzesz do nabrzeża. Zakradnij się do Mongołów i wyeliminuj ich po cichu. Nie oddalaj się od brzegu. Idź na pomost i wejdź na łódkę. Za jej pomocą dostań się na statek. Tam z Ryuzem wejdź pod pokład i przeszukaj go dokładnie. Towarzysz otworzy bramę. Wtedy rozpocznie się walka. Następnie przejdź po kładce na drugi statek, gdzie ponownie dojdzie do starcia. Postaraj się zabić z odległości łuczników, jednak miej na uwadze nadbiegających przeciwników. 

Nastąpi krótka scena przerywnikowa. Po niej przejdź po kładce na kolejny statek. Zabij kilku wrogów po cichu i wypuść niedźwiedzia z klatki. Ten pokona Mongołów za ciebie. Po tym wejdź do kajuty i przeczytaj mongolskie plany wojenne. Następnie wróć na poprzedni statek i poszukaj Ryuza. Wejdź do otwartego pomieszczenia i przejdź na jego drugi koniec. Otwórz drzwi i pokonaj Mongoła, który powalił towarzysza. 

W finale Mongołowie zaczynają atakować statek płonącymi strzałami. Wyskocz za burtę. To aktywuje ostatni film przerywnikowy, który kończy zadanie. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]