W celu rozpoczęcia misji wybierz jej znacznik na mapie i udaj się do posiadłości Adachich. Ta znajduje się na wschód od Złotej Świątyni. Zbliż się do głównego budynku. Wtedy zaatakują cię bandyci, z którymi musisz się rozprawić. Następnie przeszukaj domy stojące obok siebie. Znajdziesz tam ślady walki, a trop zaprowadzi cię do stajni znajdującej się przed bramą. Tam znajdziesz ślady kopyt, za którymi podążaj. Przejdź przez bramę i rusz w dół ścieżki. Cały czas miej na uwadze ślady, gdyż w pewnym momencie rozmijają się z drogą. Kolejnym przystankiem jest kładka nad strumykiem. Miń ją, a niebawem zobaczysz na ziemi zabitego konia. Po chwili pojawi się pani Masako. 

Wsiądź na konia i ruszaj za Masako. Dotrzesz razem z nią na cmentarz, na którym kobieta pochowała swoją rodzinę. Tam przeprowadzisz z nią krótką rozmowę, po której ponownie ruszycie w podróż. Tym razem do Złotej Świątyni. Tam porozmawiaj z Junshinem, którego spotkasz zaraz po wejściu do lokacji. Następnie rozmów się z wieśniakiem stojącym obok wysokiego drzewa i weź dary. Tam też znajdziesz mnicha, z którym możesz też zamienić słowo. Po tym przejdź w głąb lokacji. 

W okolicach tylnej bramy zobaczysz płatnerkę, od której otrzymasz nową zbroję. Po tym opuść Złotą Świątynię pobliską bramą – czyli tylną – za którą spotkasz ponownie Masako. Rusz za nią. Dotrzesz do wzniesienia, z której wypatrzysz przemawiającego Sogena. Kiedy skończy mówić i odejdzie, rusz za nim tak, aby cię nie zauważył. W tym celu kucnij i utrzymaj odpowiedni dystans. Ukrywaj się także w zaroślach i za skałami. Po jakimś czasie Sogen dotrze do tawerny. 

W momencie, gdy ten wejdzie na dziedziniec, schowaj się w krzakach i podsłuchaj rozmowę. Po krótkiej chwili rozpocznie się walka z bandytami. Po pokonaniu ich wejdź do budynku i wespnij się drabiną na piętro tawerny. Tam natkniesz się na Sogena, z którym porozmawiasz. W trakcie rozmowy Masako wymierzy sprawiedliwość. Po tym przejdź do pomieszczenia znajdującego się po drugiej stronie. Zbadaj: 

  • stojak na broń, 
  • kosz na jedzenie, 
  • gliniane naczynie, 
  • listę spiskowców leżącą na stole. 

Po tym wyjdź na zewnątrz i porozmawiaj z Masako. W tym momencie misja się kończy, a kobieta zostaje zwerbowana przez Jina. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]