Narzędzia miotane

Pod kategorią narzędzi miotanych kryją się kolejne trzy gadżety dostępne w rozgrywce. Pierwsze dwa służą do wabienia wrogów, a trzeci jest typowo ofensywnym rozwiązaniem. Podobnie jak w przypadku gadżetów ofensywnych możesz je odblokować na ekranie wyboru następnej broni po osiągnięciu nowego poziomu.

Dzwonek Wietrzny

Idealnie sprawdza się w rękach graczy, którzy polubili skradanie się. Dzwonek wabi tylko jednego wroga, więc idealnie nadaje się do izolowania celów, które jeden po drugim możesz eliminować. Co przydatne, po wybraniu dzwonka pojawia się zarys wroga, który usłyszy dzwonek.

Aby użyć dzwonka wietrznego, wciśnij R1 i wyceluj w miejsce, w które chcesz rzucić.

Aby wybrać dzwonek wietrzny, wykonaj następującą kombinację przycisków: L2 + strzałka w lewo + kwadrat.

Petarda

W przeciwieństwie do dzwonka wietrznego petarda nie przykuwa uwagę tylko jednego przeciwnika. Zamiast tego zwabia wszystkich przeciwników wokół. Jest świetna w połączeniu ze strzałą wybuchową czy bombą prochową. Dobrze się łączy też z różnymi elementami otoczenia, które mogą wywołać obszarowe obrażenia.

Aby rzucić petardą, wciśnij R1 i wyceluj w miejsce, w które chcesz rzucić.

Aby wybrać petardę, wykonaj następującą kombinację przycisków: L2 + strzałka w lewo + trójkąt.

Bomba Prochowa

To niewielki ładunek wybuchowy, który w przeciwieństwie do swoich rozmiarów zadaje bardzo duże obrażenia pobliskim wrogom i oszałamia ich. Ze względu na sposób celowania i możliwość oszołomienia samego siebie lepiej wykorzystać ją przed walką zamiast w jej trakcie.

Aby rzucić bombą prochową, wciśnij R1 i wyceluj w miejsce, w które chcesz rzucić.

Aby wybrać bombę prochową, wykonaj następującą kombinację przycisków: L2 + strzałka w lewo + kółko.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]