Zadanie odblokowuje się po zakończeniu zadania „Honor i popiół”. Wybierz jego znacznik i skieruj się w stronę, którą wskazuje wiatr przewodni. Dotrzesz do Yuny stojącej przed wysokim budynkiem położonym przy zamarzniętym jeziorze. Już po chwili przeniesiesz się z nią w pobliże latarni morskiej. 

Rusz ścieżką wzdłuż skał i po cichu pozbądź się dwójki przeciwników. Następnie wespnij się na wzgórze skalnym przejściem. Ujrzysz z niego latarnię. Postaraj się, aby nie zwracać na siebie uwagi i eliminować wrogów skrytobójstwem. W momencie, kiedy mongolscy wojownicy zauważą cię, misja zakończy się niepowodzenie, a ty rozpoczniesz rozgrywkę od ostatniego punktu kontrolnego. 

Wyeliminuj Mongołów, którzy stoją wokół namiotu. Następnie zejdź niżej w kierunku latarni. Jeżeli przeciwnicy dostrzegą zwłoki swoich kompanów, ukryj się w zaroślach i poczekaj, aż się rozejdą. Dotrzesz w końcu do latarni. Przed jej wejściem stoją strażnicy. Obejdź budynek z prawej strony i przeciśnij się przez tylne drzwi, które są uchylone. Dzięki temu niezauważenie dostaniesz się do latarni. 

W środku zbadaj beczki, po czym wejdź na szczyt latarni. W tym momencie automatycznie włączy się film przerywnikowi. Po nim przyjrzyj się okolicy portu Izumi. Ta akcja zakończy zadanie. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]