Powyższe zadanie odblokujesz po zakończeniu misji: 

  • „Wiadomość w płomieniach”, 
  • „Mury Yarikawy”, 
  • „Tchórz Yarikawy”, 
  • „Duch Yarikawy”, 
  • „Duchy przeszłości”. 

Zaznacz znacznik misji na mapie. Ten zaprowadzi cię do obozu wojskowego, w którym spotkasz wuja Shimurę. Porozmawiaj z nim, następnie pomów z Yuną oraz Taką znajdującymi się nieopodal. Po tym opuść obóz i konno udaj się do fortu Koyosan – do niego zaprowadzi cię przewodni wiatr. Dotrzesz do wzgórza, z którego będziesz mieć możliwość przyjrzeć się okolicy. W pewnym momencie pojawi się Taka, który odciągnie strażników znajdujących się w forcie. Dzięki temu bez problemu wejdziesz do obozu. Zeskocz na ziemię, idź wzdłuż ogrodzenia po lewej stronie i przejdź przez główną bramę. 

Tam napotkasz pozostałych strażników. Pokonaj ich lub omiń. Następnie kieruj się w głąb fortu i przejdź przez górną bramę, za którą spotkasz Ryuza. To aktywuje kilka filmów przerywnikowych, po których finalnie Jin skończy przywiązany do słupa. Jednak po kilkukrotnym wciskaniu krzyżyka na padzie uda mu się oswobodzić. Ze skrzyni wyciągnij swój sprzęt i przygotuj się do walki ze Słomianymi Kapeluszami. Po pokonaniu ich rusz w stronę bramy. Tam pojawi się Yuna, która wtedy dowie się o śmierci swojego brata. 

Tuż po tym do ataku ruszą połączone siły Słomianych Kapeluszy oraz Mongołów. Razem z Yuną staw im czoła. Standardowo najpierw zajmij się łucznikami. Po pokonaniu przeciwników przeniesiesz się na cmentarz, na którym pochowasz razem z Yuno Takę. W tym momencie nastąpi zakończenie zadania. 

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]