Wybierz na mapie pierwszą misję główną, zaznaczając złotą ikonę z podobizną kobiety. Po przesunięciu w górę palcem po panelu dotykowym wiatr wskaże ci drogę do celu. Dotrzesz do chaty nad rzeką, gdzie spotkasz Yunę. Po krótkim wprowadzeniu cię w szczegóły misji ruszycie w drogę. Wsiądź na konia i podążaj za towarzyszką. Jeżeli będziesz mieć wątpliwości, gdzie się kierować, przywołaj wiatr.

Dotrzesz do wzgórza. Podejdź do znacznika misji i wejdź z nim w interakcję. Na ekranie pojawią się półokrągłe kształty. Musisz przesuwać widok tak, aby na ekranie pojawiła się ikona przycisku krzyżyka. Wówczas naciśnij go, aby rozpocząć rozmowę z Yuną na temat strategii wejścia do obozu.

Po wykorzystaniu wszystkich opcji przykucnij i rusz w stronę obozu. Skieruj swoje kroki w stronę żółtego znacznika misji. W momencie dotarcia do ogrodzenia przeciśnij się przez dziurę między palami i wejdź do fortu. Zapij po cichu strażnika. W tym celu kucając, podejdź do niego, i wciśnij kwadrat, aby zadać mu śmiertelny cios.

W tym momencie przeniesiesz się do krótkiej sekwencji z przeszłości głównego bohatera. Tam wykonuj polecenia. Po chwili wrócisz do teraźniejszości. Wtedy podejdź do bramy i uruchom skupione słyszenie, aby podświetlić wrogów na czerwono. Dzięki temu odkrywasz położenie przeciwników i możesz zaplanować kolejny ruch. Wyeliminuj po kolei Mongołów z wykorzystaniem cichych zabójstw. Dobrze, jakby udało się nie zwrócić uwagi przeciwników.

Kiedy dotrzesz do końca obozu, obok namiotu znajdziesz klatkę. Jest w niej uwięziony człowiek. Pozbądź się wrogów, podejdź do niej i otwórz ją. Porozmawiaj z więźniem. Po tym przejdź przez pobliską dziurę w palisadzie i ucieknij z obozu razem z towarzyszką i więźniem. Po chwili dotrzecie na brzeg rzeki, gdzie dojdzie do dialogu i zakończenia zadania.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]